CO NAS WYRÓŻNIA | Fabryka Instruktorów CO NAS WYRÓŻNIA – Fabryka Instruktorów

CO NAS WYRÓŻNIA

Co wyróżnia kursy FABRYKI INSTRUKTORÓW?

NAJLEPSZA CENA NA RYNKU – NAJLEPSZA JAKOŚĆ – udowadniamy wszystkim, że można połączyć wysoką jakość szkoleń z niską ceną –> skutecznie ograniczamy nasze koszty, aby kursant mniej płacił

PROSTA PROCEDURA ZGŁOSZENIA – udział zgłaszasz za pomocą formularza elektronicznego. Resztę dokumentacji dostarczasz na pierwsze zajęcia.

EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW – programy naszych kursów tworzymy w oparciu o najnowsze trendy w kulturze fizycznej i wytyczne europejskich związków sportowych. Większość dostępnych na rynku kursów bazuje na ministerialnych programach kształcenia, nawet sprzed kilkunastu lat.

BARDZO DUŻO PRAKTYKI i MAŁO TEORII – wiedzy i umiejętności zdobytych u nas nie znajdziecie w poradnikach z serii „Technika i metodyka …”. Praktyczne informacje, analiza techniki najwybitniejszych sportowców, fachowe rady metodyczne doświadczonych trenerów znacznie bardziej przydają się w pracy początkującego instruktora. Dlatego postawiliśmy na zajęcia praktyczne.

OBOWIĄZKOWE WARSZTATY – integralną częścią kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, dające możliwość zapoznania się z codzienną pracą w zawodzie.

 WYBITNI SPECJALIŚCI – nasza kadra to fachowi praktycy, którzy bardzo dobrze znają swój zawód. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli podczas pracy w klubach sportowych.

LEGITYMACJA W 3 TYGODNIE – nie musisz czekać w nieskończoność na odebranie swojego nowego ważnego dokumentu, którego zwykle wymagają pracodawcy. W ciągu kilkunastu dni po egzaminie otrzymasz legitymację i certyfikat.

CERTYFIKAT PO ANGIELSKU – który jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Dzięki niemu rozpoczniesz pracę za granicą.

STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI – na bieżąco informujemy Was o atrakcyjnej ofercie nowych kursów i możliwościach pracy w branży oraz przesyłamy informacje o kolejnych szkoleniach